Echipa
Barcari Olga
Director General ProCapital Development
Barcari Andrian
Director General ProCapital Development
Tudor Calugaru
Director Comercial ProCapital Development
E-mail: tudor.calugaru@procapitald.ro Telefon: +40 720 888 899
Ovanisof Cristian
Specialist Resurse Umane
Telefon: 0787399808 Email: ovarecruitment@gmail.com
Popa Alexandru Albert
Specialist IT
Telefon: 0720888019 Email: popa1996.pa@gmail.com
Dragan Simona
Front Office
Telefon: 0720888029 Email: office@procapitald.ro
Balutescu Liliana
Front Office
Telefon: 0720888051 Email: office.sector6@procapitald.ro
Cretu Eugenia
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888054 Email: eugenia.cretu@procapitald.ro
Frata Robert Eduard
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888037 Email: robert.frata@procapitald.ro
Cosmin Vasilache
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888021 Email: cosmin.vasilache@procapitald.ro
Moglan Georgian
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888027 Email: moglan.georgian@procapitald.ro
Mitica Marian Valentin
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888113 Email: marian.valentin@procapitald.ro
Luca Marian Claudiu
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888055 Mail: claudiu.luca@procapitald.ro
Crivat Smaranda
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888015 Mail: smaranda.crivat@procapitald.ro
Colesniuc Theodor
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888114 Mail: theodor.colesniuc@procapitald.ro
Faina Daniel
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888032 Mail: faina.daniel@procapitald.ro
Vasile Marius
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888118 Mail: marius.vasile@procapitald.ro
Gheorghe Cristian
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888115 Mail: gheorghe.cristian@procapitald.ro
Mihaela Ghebaor
Broker Imobiliar
Telefon: 0736027476 Mail: office@procapitald.ro
Damian Eduard Iulian
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888023 Mail: eduard.damian@procapitald.ro
Cornel Ioan
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888137 Mail: ioan.cornel@procapitald.ro
Gheorghe Marian
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888812 Mail: gheorghe.marian@procapitald.ro
Zogoreanu Carmen
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888100 Mail: zogoreanu.carmen@procapitald.ro
Dumitru Marius
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888109 Mail: dumitru.marius@procapitald.ro
Alexandra Iulia
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888127 Mail: alexandra.iulia@procapitald.ro
Corina Cocos
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888106 Mail: corina.cocos@procapitald.ro
Florin Marin
Broker Imobiliar
Telefon: 0720888861 Mail: florin.marin@procapitald.ro
Galerie
Facebook
Banner plasat in partea de jos a paginii principale cu butonul inchide